Розробка і тестування нових моделей велосипедів Trinx

Штаб-квартира виробника велосипедів Trinx знаходится в районі Хуаду, Гуанчжоу. Там розташовані виробничі потужності, конструкторське бюро, центр тестування велосипедів.

Виробництво рам виконано за сучасними стандартами. Штампування і зварювання рам, відбувається на автоматизованих лініях, і коригується комп'ютерними системами, що забезпечує точність виробництва і відсутність похибок. Виробництво включає в себе 13 складальних ліній і 14 фарбувальних камер.

На заводі виробляються рами з вуглецевого волокна (карбонові), алюмінієві по технології з подвійним або потрійним баттінгом, сталеві.

Крім цього є своє виробництво велосипедних запчастин і комплектуючих. Це дозволяє випускати різноманітні моделі, для кожного цінового сегмента.

Над розробкою працює 2000 фахівців, в тому числі італійське дизайнерське бюро. Геометрія велосипедної рами, продумується з урахуванням можливих навантажень і складних ділянок, кожен елемент тестується інженерами в комп'ютерній програмі, з урахуванням різноманітних дорожніх умови.

Перед запуском виробництва нової моделі, велосипед проходить не тільки машинне тестування працездатності комплектуючих, але і тестування в реальних умовах експлуатації, на випробувальному полігоні CNAS.

Полігон CNAS сертифікований державними службами Китаю, і включає в себе до 10 км. різноманітних маршрутів, з складними покриттями гравієм, брудом, ґрунтовкою. На тестових ділянках представлені всі можливі умови з якими може зустрітися велосипедист: вузькі зарослі стежки, пагорби, кам'яниста місцевість, підйоми і спуски, переїзди через струмки, піщані береги, асфальтована дорога.

Тільки після вдалого проходження всіх тестів, і отримання високих оцінок від спортсменів, моделі відправляються на масове виробництво і надходять у продаж.