Перше знайомство з гірським велосипедом Trinx M136

Велосипеди Trinx пропонують вам універсальність гірського велосипеда для прогулянок по ґрунтовій, лісовій дорозі або місту, дарують свободу пересування, в місті і за його межами.

Новинка модель гірських велосипедів Trinx серії MAJESTIC M136.

Trinx M136

 

Перше, що звертає на себе увагу, зовнішній вигляд велосипеда, і це не дивно, над зовнішнім виглядом велосипедів працює італійське дизайнерське бюро. У комплектацію входять світловідбиваючі, катафоти і підніжка

Trinx M136 1 Trinx M136 2

Модель побудована на алюмінієвій рамі 19 дюймів з 26 дюймовими колесами. Легка і міцна рама, всі шви виконані точним автоматичним зварюванням. Геометрія рами розроблена для тривалої комфортної їзди, завалений кут підсідлової та рульової труби надає велосипедисту додатковий контроль і поліпшує керованість велосипеда.

Троси йдуть під рамою до трансмісії, повністю прибрані в боудени, що захищають від попадання води і бруду. Крім того, на рамі є кріплення для встановлення багажника, крил, фляги або насосу.

Колеса 26 дюймів, завдяки міцним, протиударним ободам та покришкам CST, легко впораються з бездоріжжям, і дозволять комфортно кататися в місті і на природі. Велосипед добре тримає дорогу, широкі покришки допомагаю збільшити область зчеплення з землею і покращують керованість велосипеда.

За амортизацію відповідає міцна сталева вилка, з ходом 100 мм. Пружина всередині вилки, при наїзді на камені, бруківку, стискається і розпрямляється, і дозволяє колесу не втрачати грунт, підвищуючи керованість велосипеда і гасячи удари на руки. Для збільшення швидкості при педалюванні на рівних ділянках дороги можна використовувати блокування ходу вилки.

Трансмісія Shimano ST-EF500 3×7 передач (21 швидкість). Це комбінований перемикач, відрізняється надійністю і безвідмовністю в роботі. Ручки виконані з алюмінію, тому навіть при сильному натисканні або падінні буде важко пошкодити їх. Навіть для новачка не проблема розібратися з перемиканням і використанням передач.

На велосипеді використовується надійна сталева касета Shimano TZ21, розрахунок по зубах 14-28. Дискові механічні гальма, допоможуть швидко зупинити велосипед навіть на великій швидкості, можуть використовуватися при будь-яких погодних умовах.

trinx m136 3

Пряме кермо з гріпсами, дозволить зручно маневрувати на стежках і в міському середовищі. Гріпси на кермі дозволяють змінювати хват керма при тривалих поїздках. Зміна хвату рук приводить до зміни посадки велосипедиста, що дасть можливість відпочити не тільки рукам, але і всьому тілу. Таким чином, змінюючи хват, залучаються до роботи інші м'язи рук і спини, розвантажуються зап'ястя і долоні. При падінні або проїзді на вузькій ділянці, наприклад біля стіни, гріпси захистять руки, і не дадуть подряпати кермо. Кермо регулюється по висоті і дозволяє вибрати для себе зручне положення. Сідло Trinx Sport має анатомічну форму, забезпечує зручну посадку навіть при тривалому катанні. Регулюється по висоті.

Вага велосипеда 15 кг. Він досить легкий, завдяки алюмінієвій рамі. Це дозволяє йому добре набирати швидкість і підніматися на гори.

Велосипед Trinx M136 це збалансована модель гірського велосипеда. Подарує Вам яскраві враження від поїздок. Вибирайте для себе цю модель якщо ви шукаєте універсальний велосипед для міста і прогулянок за містом.