Як вибрати розмір рами для гірського велосипеда

Розмір рами велосипеда визначається відстанню від підсідельного штиря до центру каретки.

Правильно підібраний розмір рами велосипеда забезпечить комфорт і задоволення від поїздки на велосипеді.

Розмір рами позначається в "(дюймах), умовних одиницях (S, M, L) або сантиметрах. Залежно від типу велосипеда, будуть змінюватися і необхідний розмір рами під зріст. У таблиці наведені дані для підбору гірського велосипеда.

Розміри рам даються з перетином, так 165 см. Підійде і 16 "і 17" рама.

Підбір розміру рами велосипеда Trinx

При виборі однієї з двох відповідних розмірів рами велосипеда, зверніть увагу на такі моменти:

Якщо ви плануєте активне катання в горах, з крутими спусками, вибирайте менший розмір рами, так велосипед буде маневреним, і їм буде легше управляти. Якщо у Вас довгі руки-ноги, вибирайте більший розмір рами.

При худорлявій статурі вибирайте меншу раму, вона буде легше по вазі. При надмірній вазі вибирайте більшу раму, вам буде комфортніше кататися. Для досягнення максимального комфорту під час їзди відрегулюйте висоту сидіння і керма. Перевірити самостійно підходить вам рама чи ні можна, вставши з сидіння велосипеда на ноги, таким чином, що б рама була між ніг, а сидіння впиралося в спину, відстань від верхньої труби рами до паху, має бути від 5 до 10 см.

Варто зазначити що в залежності від форми рами велосипеда зручність від їзди буде різний навіть у моделях з однаковим розміром рами. Необхідно дивитися що б вам було комфортно під час їзди, і легко було сісти і встати з велосипеда. Не повинно бути больових відчуттів в спині, колінах або руках. При правильно налаштованої висоті сидіння, ваша нога стоїть на педалі на п'яті, при їзді повинна розгинатися повністю.