Естетичний хардтейл, огляд велосипеда TRINX X-TREME X1

Trinx X1

Легкий велосипед вагою 12,1 кг. Рама виконана з алюмінієвого сплаву 6061 по технології потрійного баттінга. Що дозволяє зменшити загальну вагу велосипеда, і надати міцності вузлам з найбільшим навантаженням.

Trinx X1 1

Зовнішній вигляд заслуговує на особливу увагу, над дизайном працює команда розробників з Італії. Їм вдалося створити гармонійну раму, з плавними лініями, матові і глянсові фарби створюють органічну структуру і спортивний характер. Акуратні зварні шви, насичені кольори, якісне ЛФП роблять велосипед стильним і практичним. В Україні представлені моделі Х1 в двох кольорах: матовий чорний / синій / чорний і матовий чорний / зелений / чорний. На рамі є штатні кріплення для держателя пляшечки і багажника. Всі троси заховані в середину рами, що забезпечує їм додатковий захист від забруднення і механічних пошкоджень.

Trinx X1 2

Велосипед класичний хартейл, з передньою підвіскою, представленою магнієвою повітряною вилкою Trinx з локаутом і ходом 100 мм. Вона легко гасить вібрацію від проїзду по ямах і бруківці, зменшує навантаження на руки велосипедиста, підвищує керованість велосипеда.

Trinx X1 3

На правій штанзі вилки розташоване блокування вилки, яке зробить підвіску жорсткою, і на асфальті дасть можливість отримати хороший розгін.

На лівій штанзі розташований регулятор накачування повітря, за допомогою якого ви можете налаштувати вилку під себе, в залежності від Вашої ваги.

Trinx X1 4

Колеса з подвійним алюмінієвим ободом 26 дюймів, шириною 1,95 дюймів. Шини марки CST, з дрібним протектором, добре проявлять себе на дорозі, гравії, асфальті, добре тримають дорогу завдяки дрібному ребристому візерунку.

Trinx X1 5

Надійна трансмісія Shimano Altus на 27 швидкостей, забезпечить чітке перемикання швидкостей, довговічність і надійність роботи. 27 швидкостей допомагають плавно набирати швидкість і економлять силу при затяжних підйомах. Застосування такої комплектації дозволяє велосипедисту найбільш повно розкривати свій потенціал, раціонально витрачати свої сили, що дуже актуально в тривалих поїздках і велопоходах.

Trinx X1 6

Гальмівна система представлена гідравлічними дисковими гальмами Shimano M315. Гальма цього типу надійні в будь-яких погодних умовах і невибагливі в обслуговуванні.

Trinx X1 7

На велосипеді встановлено втулки Novatec на промпідшипниках. Вони не вимагають регулювання, добре захищені від впливу зовнішнього середовища.

Trinx X1 8

Велосипед Trinx Х1 дозволить Вам насолоджуватися поїздкою в будь-яких дорожніх умовах. Якісне збалансоване навісне обладнання, оригінальний стиль і прекрасні ходові якості для початківців і професійних велосипедистів.