BikeExpo 2019, що нового

Зовсім скоро з 8 по 10 березня в Києві в МВЦ відкриється головна виставка велосипедів BikeExpo 2019. Традиційно ми будемо брати участь у виставці і підготували для Вас багато цікавих новинок.

Trinx X1E гірський електро велосипед, створений для комфортних подорожей. Легка алюмінієва рама для МТБ на 26 дюймових колесах дозволить вам легко виїжджати на пересічену місцевість. Потужність педалювання посилюється 250-ватним мотором. Одного заряду батареї вистачає на 40-50 км, в залежності від навантаження і складності дороги.

Trinx X1E

Для любителів швидкісного катання ми підготували нову серію шосейних велосипедів Trinx Tempo, максимально легка рама, сліковая гума, фігурне кермо і продумана аеродинаміка дозволить насолодитися поїздкою в повній мірі.

 Trinx Tempo

Складаний міський велосипед Trinx Life. Складна рама з невеликими колесами 20 дюймів, дозволить легко розмістити велосипед в квартирі, офісі, багажнику машини. Легким рухом складіть велосипед і вирушайте у справах, не турбуючись про пробки.

 Trinx Life 1.0

Для любителів активного відпочинку представлена серія МТБ велосипедів MAJESTIC на 26, 27,5 та 29 колесах. А також велосипед V1200 з карбонової рамою, на 27,5 "колесах.

Для велосипедистів буде представлений великий вибір аксесуарів: шоломи, рукавички, одяг, рюкзаки.

Чекаємо вас на нашому стенді з 8 по 10 березня на виставці BikeExpo 2019, за адресою Броварський проспект 15.