X1 Elite 2022

Міцний та легкий гірський велосипед Trinx X1, 27 швидкостей. Розроблений з урахуванням усіх особливостей катання з бездоріжжя.

Ціна 27 825 грн.

Міцний і легкий гірський велосипед Trinx X1 розроблено з огляду на всі особливості катання по бездоріжжю. Забезпечить для велосипедиста чудову маневреність і керованість на будь-якій ділянці дороги: від міських вулиць до гірських стежок.

Алюмінієва рама з загальною вагою велосипеда 14 кг. Підвіска велосипеда має повітряну амортизаційну вилку з ходом 100 мм. і примусовим блокуванням, щоб збільшити швидкість на рівній дорозі. Завдяки обладнанню середнього рівня Shimano Altus на 27 швидкостей можна вибрати комфортний режим їзди для кожної ділянки й витратити для цього мінімум зусиль.

На велосипеді встановлені колеса 27.5 дюймів із подвійним алюмінієвим ободом і шинами CST завширшки 1.95 дюйма, така комплектація гарантує чудове зчеплення з дорогою й добру керованість на складних ділянках дороги.

Гідравлічні дискові гальма швидко й безвідмовно допоможуть зупинити велосипед на найкрутіших спусках. Зручне спортивне сидіння, яке регулюється по висоті

Рама
Рама Алюминиевая
Вилка Magnesium Air Воздушная, Локаут на руле ,Ход: 100MM
Компоненти
Педаль Trinx Sport
Седло Trinx Sport
Руль Trinx Flat
Трансміссія
Манетки SHIMANO SL-M315 2*8S
Передняя перекидка Shimano ALTUS
Задняя перекидка Shimano ALTUS RD-M370
Касета Касета Shimano CS-M2009 9S 11-32T
Цепь КMC
Шатуны Shimano MT101 42-34-24
Тормоза Гидравлические дисковые X Spark
Колеса
Втулки eHubs (Промподшипники)
Обода Алюминиевый двойной усиленный
Диаметр колеса 27,5"
Цвет №1